nauczyciele

Andrzej Adamczak

lovayoga - Andrzej  Adamczak

YOGA/TANIEC

Andrzej ukończył Państwową Szkołę Baletową w Poznaniu i pedagogikę baletu na Wydziale Edukacji Artystycznej Akademii Muzycznej w Warszawie. Był solistą baletu Teatru Wielkiego w Poznaniu oraz Teatru DNA przy Operze Szczecińskiej. W roku 2001 związał się z Polskim Teatrem Tańca, gdzie obecnie jest I solistą. Jest również pedagogiem tańca współczesnego Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego w Poznaniu i Otwartych Zajęć Tańca Współczesnego. Współpracuje jako pedagog i choreograf z Ogólnokształcącą Szkołą Baletową w Poznaniu. Jogę praktykuje od 2002, brał udział w wielu warsztatach pogłębiając swoją wiedzę m.in u Chand Ram’a. Od 2006 roku regularnie prowadzi zajęcia jogi. Szczególny nacisk kładzie na świadomość ciała i oddechu, co bardzo precyzyjnie wykorzystuje prowadząc zajęcia z tańca współczesnego, gdzie wprowadza wiele elementów jogi. Praktykowanie jogi metodą metody B.K.S. Iyengar’a sprawiło, że jako tancerz zauważył większą kontrolę własnego ciała podczas wykonywania tańca, ruch stał się bardziej plastyczny a mięśnie bardziej elastyczne i silniejsze. Jako choreograf i pedagog stara się przekazywać swoją wiedzę i praktykę m.in. dotyczącą oddychania, co pozwala pracować nad większą świadomością pracy mięśni i bardziej efektywnym ruchem. Pragnie, by uczestnicy zajęć jak najwięcej z nich skorzystali i potrafili to wykorzystać w swojej praktyce. Andrezj prowadzi równiez INDYWIDUALNE lekcje nauki tańca współczesnego.Telefon do Andrzeja to 601 888 677

andrzej.adamczak@lovayoga.pl

Inka Kozłowska

lovayoga - Inka Kozłowska

YOGA

Inka często powtarza, że “joga to uśmiech, dobroć i mądrość, to światło, które jest w nas”.

Zaprzyjaźniła się z jogą w 1999 roku, od 2004 roku uczy jogi B.K.S.Iyengara. Jest dyplomowanym nauczycielem w stopniu Intermediate Junior I, z międzynarodowym dyplomem wydanym w Punie w Indiach, uprawniającym do prowadzenia zajęć jogi na całym świecie. Od wielu lat jest członkiem Polskiego Stowarzyszenie Jogi Iyengara oraz jedynym w Poznaniu Certyfikowanym Nauczycielem Jogi B.K.S.Iyengara. Certyfikat ten zapewnia utrzymanie nienagannych standardów w zakresie kompetencji zawodowych oraz integralności metody nauczania. Praktykę doskonaliła w Indiach pod okiem mistrza B.K.S.Iyengara oraz jego syna Prashanta w Instytucie Yogi w Punie, na kursach prowadzonych przez Gabriellę Giubilaro (Włochy) oraz Corin Birię (Francja), RitęKeller (Niemcy), Lois Steinberg i Manus Manuso z USA, a w Polsce u najlepszych nauczycieli seniorów: Jurka Jaguckiego, Konrada Kocota, prof. Lesława Kulmatyckiego. Wieloletnie kursy nauczycielskie i podyplomowe studia “Psychosomatyczne Praktyki Jogi” pogłębiły jej wiedzę o jodze i nauczaniu. Uczenie jogi jest jej pasją i radością. Wieloletnia praktyka i nauczanie dały jej holistyczne podejście do osób praktykujących jogę, zrozumienie dla ich ograniczeń, ale przede wszystkim odkrywanie potencjału osób zaczynających przygodę z jogą. Jest osobą ciepłą ale czasami też wymagającą. Wierzy w ludzi i ich możliwości. Uwielbia obserwować rozwój swoich uczniów.

Magdalena Kulesz

lovayoga - Magdalena Kulesz

Magdalena Kulesz

Dyplomowany nauczyciel jogi metodą Iyengara, polonistka, autorka nowoczesnych technik redukcji stresu i relaksacji.

Joga jest dla niej nie pięknym kształtem ciała, ale pięknym kształtem życia – radością, mocą, wolnością wypływającą ze świadomości istnienia. Dobrem jogi, którego doświadcza, obdarza innych, wyrażając tym wdzięczność za mądrość, jaką mogła poznać dzięki swoim nauczycielom – ludziom o przenikliwym umyśle, czystym sercu i wielkim duchu.